Le Preare Ripasso

Le Preare Ripasso
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Le Preare Ripasso italiensk rødvin, 75 cl.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 170,00 kr · 85,00 kr/stk · spar 29,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    75 ml1332,67 kr/l
  • SparSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Le Preare Ripasso 750 ml

Le Preare Ripasso (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Le Preare Ripasso eller udforske flere Drikkevarer.