Laboure Excellence Chardonnay

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Laboure Excellence hvidt Chardonnay vin fra Frankrig i 750 ml flaske.
Priser i dag (3 butikker)
99,95 kr750 ml133,27 kr/l
SparSidst set i dag99,95 kr750 ml133,27 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag99,95 kr750 ml133,27 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Laboure Excellence Chardonnay 750 ml
Laboure Excellence Chardonnay (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Laboure Excellence Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.
