La Stella Cadente Rødvin

La Stella Cadente Rødvin
750 ml

Drikkevarer›Vin

59,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

La Stella Cadente italiensk rødvin i 75 centiliters flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • Spar2 for 100,00 kr · 50,00 kr/stk · spar 19,90 krSidst set i dag
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

59 kr60 kr61 kr62 kr63 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af La Stella Cadente Rødvin 750 ml

La Stella Cadente Rødvin (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe La Stella Cadente Rødvin eller udforske flere Drikkevarer.