L'Oréal Paris Øjenskyggestift 240 Brown Abyss

L'Oréal Paris Øjenskyggestift 240 Brown Abyss
1 g

Personlig pleje›Makeup

25,00 kr– 139,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris øjenskyggestift i nuance 240 Brown Abyss.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    1 g25000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    139,00 kr
    1 g139000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    139,00 kr
    1 g139000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

0 kr50 kr100 kr150 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Øjenskyggestift 240 Brown Abyss 1 g

L'Oréal Paris Øjenskyggestift 240 Brown Abyss fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 139,00 kr — en forskel på 456%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Øjenskyggestift 240 Brown Abyss eller udforske flere Personlig pleje.