L'Oréal Paris Highlighter 610 Pearl Éclat

L'Oréal Paris Highlighter 610 Pearl Éclat
7 g

Personlig pleje›Makeup

111,75 kr– 149,00 kr

Billigste pris 111,75 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris highlighter i farven 610 Pearl Éclat. 7 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    111,75 kr
    7 g15964,29 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    149,00 kr
    7 g21285,71 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    149,00 kr
    7 g21285,71 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Highlighter 610 Pearl Éclat 7 g

L'Oréal Paris Highlighter 610 Pearl Éclat fra L’Oréal Paris (7 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 111,75 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 149,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Highlighter 610 Pearl Éclat eller udforske flere Personlig pleje.