L'Oréal Paris Foundation 0.5 N Porcelaine

L'Oréal Paris Foundation 0.5 N Porcelaine
30 ml

Personlig pleje›Makeup

125,00 kr

Billigste pris 125,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris foundation i nuance 0.5 N Porcelaine. Flydende foundation i 30 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    125,00 kr
    30 ml4166,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    125,00 kr
    30 ml4166,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    125,00 kr
    30 ml4166,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

125 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Foundation 0.5 N Porcelaine 30 ml

L'Oréal Paris Foundation 0.5 N Porcelaine fra L’Oréal Paris (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 125,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Foundation 0.5 N Porcelaine eller udforske flere Personlig pleje.