L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 7.0 Blonde

L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 7.0 Blonde
1 ml

Personlig pleje›Makeup

93,00 kr

Billigste pris 93,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris øjenbrynsblyant i nuance 7.0 Blonde til præcis øjenbrynsfarvning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    93,00 kr
    1 ml93000,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    93,00 kr
    1 ml93000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    93,00 kr
    1 ml93000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

93 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 7.0 Blonde 1 ml

L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 7.0 Blonde fra L’Oréal Paris (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 93,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 7.0 Blonde eller udforske flere Personlig pleje.