L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 109 Ebony

L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 109 Ebony
1 g

Personlig pleje›Makeup

66,00 kr– 88,00 kr

Billigste pris 66,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris øjenbrynsblyant i farven Ebony. 1 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    66,00 kr
    1 g66000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 109 Ebony 1 g

L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 109 Ebony fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 66,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 88,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 109 Ebony eller udforske flere Personlig pleje.