L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 108 Dark Brunette

L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 108 Dark Brunette
1 g

Personlig pleje›Makeup

66,00 kr– 88,00 kr

Billigste pris 66,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris øjenbrynsblyant i farven Dark Brunette. 1 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    66,00 kr
    1 g66000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 108 Dark Brunette 1 g

L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 108 Dark Brunette fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 66,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 88,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Øjenbrynsblyant 108 Dark Brunette eller udforske flere Personlig pleje.