L'Oréal Paris Mascara Pro XXL Lift Black

L'Oréal Paris Mascara Pro XXL Lift Black
12 ml

Personlig pleje›Makeup

138,00 kr– 184,00 kr

Billigste pris 138,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris mascara Pro XXL Lift i sort. 12 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    138,00 kr
    12 ml11500,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    184,00 kr
    12 ml15333,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    184,00 kr
    12 ml15333,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr180 kr190 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Mascara Pro XXL Lift Black 12 ml

L'Oréal Paris Mascara Pro XXL Lift Black fra L’Oréal Paris (12 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 138,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 184,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Mascara Pro XXL Lift Black eller udforske flere Personlig pleje.