L'Oréal Paris Mascara Black

L'Oréal Paris Mascara Black
1 ml

Personlig pleje›Makeup

96,75 kr– 159,00 kr

Billigste pris 96,75 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris mascara i sort, 9,9 ml. Maskara til definition af øjenvipper.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    96,75 kr
    1 ml96750,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    159,00 kr
    9.9 ml16060,61 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    159,00 kr
    1 ml159000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Mascara Black 1 ml

L'Oréal Paris Mascara Black fra L’Oréal Paris (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 96,75 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 159,00 kr — en forskel på 64%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Mascara Black eller udforske flere Personlig pleje.