L'Oréal Paris Lipliner 297 Red Passion

L'Oréal Paris Lipliner 297 Red Passion
1 g

Personlig pleje›Makeup

25,00 kr– 88,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris lipliner i farve 297 Red Passion, 1 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    1 g25000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr40 kr60 kr80 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Lipliner 297 Red Passion 1 g

L'Oréal Paris Lipliner 297 Red Passion fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 88,00 kr — en forskel på 252%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Lipliner 297 Red Passion eller udforske flere Personlig pleje.