L'Oréal Paris Lipliner 126 Excusez Moi

L'Oréal Paris Lipliner 126 Excusez Moi
1 g

Personlig pleje›Makeup

88,00 kr

Billigste pris 88,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris lipliner i farve 126 Excusez Moi.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    88,00 kr
    1 g88000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

88 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Lipliner 126 Excusez Moi 1 g

L'Oréal Paris Lipliner 126 Excusez Moi fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 88,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Lipliner 126 Excusez Moi eller udforske flere Personlig pleje.