L'Oréal Paris Læbestift 601 Worth It

L'Oréal Paris Læbestift 601 Worth It
1 g

Personlig pleje›Makeup

146,00 kr

Billigste pris 146,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris læbestift i nuance 601 Worth It.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    146,00 kr
    1.8 g81111,11 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

146 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Læbestift 601 Worth It 1 g

L'Oréal Paris Læbestift 601 Worth It fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 146,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Læbestift 601 Worth It eller udforske flere Personlig pleje.