L'Oréal Paris Læbestift 600 Nude Audacious

L'Oréal Paris Læbestift 600 Nude Audacious
1 g

Personlig pleje›Makeup

146,00 kr

Billigste pris 146,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris læbestift i farven Nude Audacious, shade 600.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    146,00 kr
    2.1 g69523,81 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

146 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Læbestift 600 Nude Audacious 1 g

L'Oréal Paris Læbestift 600 Nude Audacious fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 146,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Læbestift 600 Nude Audacious eller udforske flere Personlig pleje.