L'Oréal Paris Læbestift 336 Le Rouge Avant-Garde

L'Oréal Paris Læbestift 336 Le Rouge Avant-Garde
1 g

Personlig pleje›Makeup

146,00 kr

Billigste pris 146,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris læbestift i nuance 336 Le Rouge Avant-Garde.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    146,00 kr
    2.1 g69523,81 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

146 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Læbestift 336 Le Rouge Avant-Garde 1 g

L'Oréal Paris Læbestift 336 Le Rouge Avant-Garde fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 146,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Læbestift 336 Le Rouge Avant-Garde eller udforske flere Personlig pleje.