L'Oréal Paris Læbestift 181 Intense

L'Oréal Paris Læbestift 181 Intense
1 g

Personlig pleje›Makeup

120,00 kr– 124,00 kr

Billigste pris 120,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris læbestift i nuance 181 Intense. 4,5 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    120,00 kr
    1 g120000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    124,00 kr
    4.5 g27555,56 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    124,00 kr
    1 g124000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

120 kr121 kr122 kr123 kr124 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Læbestift 181 Intense 1 g

L'Oréal Paris Læbestift 181 Intense fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 120,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 124,00 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Læbestift 181 Intense eller udforske flere Personlig pleje.