L'Oréal Paris Læbestift 111 Oui

L'Oréal Paris Læbestift 111 Oui
1 g

Personlig pleje›Makeup

120,00 kr

Billigste pris 120,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris læbestift i farven 111 Oui. Læbestift med farve- og glanseffekt, 4,8 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    120,00 kr
    4.8 g25000,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    120,00 kr
    1 g120000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    120,00 kr
    1 g120000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

120 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Læbestift 111 Oui 1 g

L'Oréal Paris Læbestift 111 Oui fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 120,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Læbestift 111 Oui eller udforske flere Personlig pleje.