L'Oréal Paris Highlighter 630 Cream Chic

L'Oréal Paris Highlighter 630 Cream Chic
7 g

Personlig pleje›Makeup

25,00 kr– 149,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris highlighter i nuance 630 Cream Chic.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    7 g3571,43 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    149,00 kr
    7 g21285,71 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    149,00 kr
    7 g21285,71 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

0 kr50 kr100 kr150 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Highlighter 630 Cream Chic 7 g

L'Oréal Paris Highlighter 630 Cream Chic fra L’Oréal Paris (7 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 149,00 kr — en forskel på 496%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Highlighter 630 Cream Chic eller udforske flere Personlig pleje.