L'Oréal Paris Foundation 180 Rose Sand

L'Oréal Paris Foundation 180 Rose Sand
9 g

Personlig pleje›Makeup

151,00 kr

Billigste pris 151,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris foundation makeup shade 180 Rose Sand. 9 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    151,00 kr
    9 g16777,78 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    151,00 kr
    9 g16777,78 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    151,00 kr
    9 g16777,78 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

151 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Foundation 180 Rose Sand 9 g

L'Oréal Paris Foundation 180 Rose Sand fra L’Oréal Paris (9 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 151,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Foundation 180 Rose Sand eller udforske flere Personlig pleje.