L'Oréal Paris Foundation 120 Vanilla

L'Oréal Paris Foundation 120 Vanilla
9 g

Personlig pleje›Makeup

25,00 kr– 151,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris Foundation i skygge 120 Vanilla. Flydende foundation på 9 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    9 g2777,78 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    151,00 kr
    9 g16777,78 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    151,00 kr
    9 g16777,78 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

0 kr50 kr100 kr150 kr200 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Foundation 120 Vanilla 9 g

L'Oréal Paris Foundation 120 Vanilla fra L’Oréal Paris (9 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 151,00 kr — en forskel på 504%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Foundation 120 Vanilla eller udforske flere Personlig pleje.