L'Oréal Paris Foundation 1.C Ivory Rose

L'Oréal Paris Foundation 1.C Ivory Rose
30 ml

Personlig pleje›Makeup

125,00 kr

Billigste pris 125,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris foundation i farven 1.C Ivory Rose, 30 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    125,00 kr
    30 ml4166,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    125,00 kr
    30 ml4166,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    125,00 kr
    30 ml4166,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

125 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Foundation 1.C Ivory Rose 30 ml

L'Oréal Paris Foundation 1.C Ivory Rose fra L’Oréal Paris (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 125,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Foundation 1.C Ivory Rose eller udforske flere Personlig pleje.