L'Oréal Paris Foundation 1-2 Rosy Light

L'Oréal Paris Foundation 1-2 Rosy Light
30 ml

Personlig pleje›Makeup

144,00 kr– 192,00 kr

Billigste pris 144,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris foundation, skygge 1-2 Rosy Light, 30 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    144,00 kr
    30 ml4800,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    192,00 kr
    30 ml6400,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    192,00 kr
    30 ml6400,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

140 kr150 kr160 kr170 kr180 kr190 kr200 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Foundation 1-2 Rosy Light 30 ml

L'Oréal Paris Foundation 1-2 Rosy Light fra L’Oréal Paris (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 144,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 192,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Foundation 1-2 Rosy Light eller udforske flere Personlig pleje.