L'Oréal Paris Flydende læbestift 105 Breakfast In Bed

L'Oréal Paris Flydende læbestift 105 Breakfast In Bed
5 ml

Personlig pleje›Makeup

111,75 kr– 149,00 kr

Billigste pris 111,75 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris flydende læbestift i farve 105 Breakfast In Bed, 5 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    111,75 kr
    5 ml22350,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    149,00 kr
    5 ml29800,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    149,00 kr
    5 ml29800,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Flydende læbestift 105 Breakfast In Bed 5 ml

L'Oréal Paris Flydende læbestift 105 Breakfast In Bed fra L’Oréal Paris (5 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 111,75 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 149,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Flydende læbestift 105 Breakfast In Bed eller udforske flere Personlig pleje.