L'Oréal Paris Eyeliner Taupe Grey

L'Oréal Paris Eyeliner Taupe Grey
8 g

Personlig pleje›Makeup

68,25 kr– 91,00 kr

Billigste pris 68,25 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris eyeliner i farven taupe grey. Indhold 8 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    68,25 kr
    8 g8531,25 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    91,00 kr
    8 g11375,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    91,00 kr
    8 g11375,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Eyeliner Taupe Grey 8 g

L'Oréal Paris Eyeliner Taupe Grey fra L’Oréal Paris (8 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 68,25 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 91,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Eyeliner Taupe Grey eller udforske flere Personlig pleje.