L'Oréal Paris Concealer 322 Ivory

L'Oréal Paris Concealer 322 Ivory
11 ml

Personlig pleje›Makeup

93,75 kr– 125,00 kr

Billigste pris 93,75 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris concealer i nuance 322 Ivory, 11 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    93,75 kr
    11 ml8522,73 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    125,00 kr
    11 ml11363,64 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    125,00 kr
    11 ml11363,64 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Concealer 322 Ivory 11 ml

L'Oréal Paris Concealer 322 Ivory fra L’Oréal Paris (11 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 93,75 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 125,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Concealer 322 Ivory eller udforske flere Personlig pleje.