L'Oréal Paris Concealer 1N

L'Oréal Paris Concealer 1N
11 ml

Personlig pleje›Makeup

104,25 kr– 139,00 kr

Billigste pris 104,25 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris concealer i nuance 1N, 11 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    104,25 kr
    11 ml9477,27 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    139,00 kr
    11 ml12636,36 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    139,00 kr
    11 ml12636,36 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Concealer 1N 11 ml

L'Oréal Paris Concealer 1N fra L’Oréal Paris (11 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 104,25 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 139,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Concealer 1N eller udforske flere Personlig pleje.