L'Oréal Paris Blush 145 Bois De Rose

L'Oréal Paris Blush 145 Bois De Rose
1 g

Personlig pleje›Makeup

25,00 kr– 109,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris blush i farve 145 Bois De Rose. 5,5 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    1 g25000,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    109,00 kr
    5.5 g19818,18 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    109,00 kr
    1 g109000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Blush 145 Bois De Rose 1 g

L'Oréal Paris Blush 145 Bois De Rose fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 109,00 kr — en forskel på 336%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Blush 145 Bois De Rose eller udforske flere Personlig pleje.