Kitekat Vådfoder med kanin, kalkun og okse

Kitekat Vådfoder med kanin, kalkun og okse
1,0 kg

Dyremad›Katte

41,95 kr– 41,99 kr

Billigste pris 41,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 7 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kitekat vådfoder til katte med kanin, kalkun og okse i sovs. 1,02 kg.

Priser i dag (7 butikker)

  • MenySidst set i dag
    41,95 kr
    1,0 kg41,13 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    41,95 kr
    1.02 g41127,45 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    41,95 kr
    1 g41950,00 kr/kg
  • NettoSidst set i dag
    41,95 kr
    1.02 g41127,45 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    41,95 kr
    1 g41950,00 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    41,95 kr
    1,0 kg41,13 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    41,99 kr
    1,0 kg41,17 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

42 kr42 kr42 kr42 kr42 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kitekat Vådfoder med kanin, kalkun og okse 1,0 kg

Kitekat Vådfoder med kanin, kalkun og okse fra Kitekat (1,0 kg) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 41,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 41,99 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kitekat Vådfoder med kanin, kalkun og okse eller udforske flere Dyremad.