Kitekat Tørfoder m. okse

Kitekat Tørfoder m. okse
1,8 kg

Dyremad›Katte

59,95 kr– 67,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kitekat kattørfoder med oksekød, 1800 g pakke.

Priser i dag (6 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    59,95 kr
    1,8 kg33,31 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    64,95 kr
    1,8 kg36,08 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    67,95 kr
    1,8 kg37,75 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    67,95 kr
    1 kg67,95 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    67,95 kr
    1,8 kg37,75 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    67,95 kr
    1 kg67,95 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

58 kr60 kr62 kr64 kr66 kr68 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kitekat Tørfoder m. okse 1,8 kg

Kitekat Tørfoder m. okse fra Kitekat (1,8 kg) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Bilka til 67,95 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kitekat Tørfoder m. okse eller udforske flere Dyremad.