Kitekat Vådfoder i Sovs

Kitekat Vådfoder i Sovs
1,0 kg

Dyremad›Katte

41,95 kr

Billigste pris 41,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kitekat kattemad vådfoder i sovs med kylling, okse og laks. Samlet indhold 1020 g.

Priser i dag (5 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    41,95 kr
    1,0 kg41,13 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    41,95 kr
    1.02 g41127,45 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    41,95 kr
    1,0 kg41,13 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    41,95 kr
    1,0 kg41,13 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    41,95 kr
    1.02 g41127,45 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

42 kr42 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kitekat Vådfoder i Sovs 1,0 kg

Kitekat Vådfoder i Sovs fra Kitekat (1,0 kg) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 41,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kitekat Vådfoder i Sovs eller udforske flere Dyremad.