Juan Juanes Bib Rosé Vin

Juan Juanes Bib Rosé Vin
3 L

Drikkevarer›Vin

139,95 kr

Billigste pris 139,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Juan Juanes rosé vin i 3 liters bag-in-box emballage.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • SparSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l

Prishistorik (30 dage)

140 kr140 kr140 kr140 kr140 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Juan Juanes Bib Rosé Vin 3 L

Juan Juanes Bib Rosé Vin (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Juan Juanes Bib Rosé Vin eller udforske flere Drikkevarer.