Juan de Juanes Rødvin

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Juan de Juanes spansk rødvin i 3 liter bag-in-box.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
MenySidst set i dag139,95 kr300 ml466,50 kr/l
SparSidst set i dag139,95 kr3 L46,65 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag139,95 kr3 L46,65 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Juan de Juanes Rødvin 3 L
Juan de Juanes Rødvin fra Juan de Juanes (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Meny.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Juan de Juanes Rødvin eller udforske flere Drikkevarer.
