Jacobs Creek Shiraz

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 79 kcal |
Beskrivelse
Australsk rødvin fra Jacobs Creek med skruelåg. 750 ml flaske.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag69,95 kr75 ml932,67 kr/l
69,95 kr750 ml93,27 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag69,95 kr750 ml93,27 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jacobs Creek Shiraz 750 ml
Jacobs Creek Shiraz (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jacobs Creek Shiraz eller udforske flere Drikkevarer.
