Holten Grove Riesling 12%

Holten Grove Riesling 12%
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 89,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Holten Grove Riesling hvidvin fra USA med 12% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Spar2 for 140,00 kr · 70,00 kr/stk · spar 39,90 krSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Holten Grove Riesling 12% 750 ml

Holten Grove Riesling 12% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 89,95 kr — en forskel på 29%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Holten Grove Riesling 12% eller udforske flere Drikkevarer.