Hansens Solstang ØkoØkologisk

Hansens Solstang Øko
600 ml

Frost›Is

65,95 kr– 69,95 kr

Billigste pris 65,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi780 kJ (187 kcal)
Fedt8,7 g
heraf mættet fedt5,5 g
Kulhydrat26 g
heraf sukkerarter22 g
Protein2,5 g
Kostfibre0 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Hansens Solstang økologisk juice. 600 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    65,95 kr
    600 ml109,92 kr/l
  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    600 ml116,58 kr/l
  • Min Købmand2 for 115,00 kr · 57,50 kr/stk · spar 24,90 krSidst set i dag
    69,95 kr
    600 ml116,58 kr/l

Prishistorik (30 dage)

64 kr65 kr66 kr67 kr68 kr69 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Solstang Øko 600 ml

Hansens Solstang Øko fra Hansens (600 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 65,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Solstang Øko eller udforske flere Frost.