Hansens Flødeis m. saltkaramelØkologisk

Hansens Flødeis m. saltkaramel
725 ml

Frost›Is

49,00 kr– 69,95 kr

Billigste pris 49,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Allergener

MælkNødder

Næringsindhold pr. 100 g

Energi96 kJ (23 kcal)
Fedt12,2 g
Kulhydrat2,7 g
heraf sukkerarter1,8 g
Protein4,9 g
Salt0,3 g

Beskrivelse

Hansens flødeis med saltkaramel smag. 725 ml karton.

Priser i dag (5 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,00 kr
    725 ml67,59 kr/l
  • SparSidst set i dag
    59,95 kr
    725 ml82,69 kr/l
  • MenySidst set i dag
    64,95 kr
    725 ml89,59 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 6,50 krSidst set i dag
    68,25 kr
    725 ml94,14 kr/l
  • Min Købmand2 for 115,00 kr · 57,50 kr/stk · spar 24,90 krSidst set i dag
    69,95 kr
    725 ml96,48 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Flødeis m. saltkaramel 725 ml

Hansens Flødeis m. saltkaramel fra Hansens (725 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Flødeis m. saltkaramel eller udforske flere Frost.