Hansens Solstang ØkoØkologisk

Hansens Solstang Øko
300 ml

Frost›Is

54,95 kr– 68,25 kr

Billigste pris 54,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)
OprindelseDanmark

Allergener

Mælk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi666 kJ (160 kcal)
Fedt7 g
heraf mættet fedt4,4 g
Kulhydrat23 g
heraf sukkerarter19 g
Protein2,1 g
Kostfibre0,8 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Hansens økologiske solstang, 4 stykker. Frosset dessert.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    54,95 kr
    1,2 L45,79 kr/l
  • MenySidst set i dag
    63,95 kr
    1,2 L53,29 kr/l
  • Nemlig2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 6,50 krSidst set i går
    68,25 kr
    600 ml113,75 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr55 kr60 kr65 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Solstang Øko 300 ml

Hansens Solstang Øko fra Hansens (300 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 54,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Nemlig til 68,25 kr — en forskel på 24%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Solstang Øko eller udforske flere Frost.