Hansens Rødgrød ØkoØkologisk

Hansens Rødgrød Øko
600 ml

Frost›Is

64,95 kr– 69,95 kr

Billigste pris 64,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)
OprindelseDanmark

Allergener

Mælk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi78 kJ (19 kcal)
Fedt8,7 g
Kulhydrat2,6 g
heraf sukkerarter2,2 g
Protein2,5 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Hansens Rødgrød økologisk juice. 600 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    64,95 kr
    600 ml108,25 kr/l
  • SparSidst set i dag
    65,95 kr
    600 ml109,92 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 6,50 krSidst set i dag
    68,25 kr
    600 ml113,75 kr/l
  • Min Købmand2 for 115,00 kr · 57,50 kr/stk · spar 24,90 krSidst set i dag
    69,95 kr
    600 ml116,58 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hansens Rødgrød Øko 600 ml

Hansens Rødgrød Øko fra Hansens (600 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 64,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Rødgrød Øko eller udforske flere Frost.