Hansens Citron Sorbet Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Vegansk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 408 kJ (96 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 24 g |
| heraf sukkerarter | 22 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Hansens citron sorbet øko, 725 ml kartoffel.
Priser i dag (4 butikker)
BilkaToGoSidst set i dag49,00 kr725 ml67,59 kr/l
SparSidst set i dag59,95 kr725 ml82,69 kr/l
MenySidst set i dag66,95 kr725 ml92,34 kr/l
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag69,75 kr725 ml96,21 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hansens Citron Sorbet Øko 725 ml
Hansens Citron Sorbet Øko fra Hansens (725 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Nemlig til 69,75 kr — en forskel på 42%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hansens Citron Sorbet Øko eller udforske flere Frost.




