Hälsans Kök Falafel Vegansk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Tjekkiet |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 78 kJ (19 kcal) |
| Fedt | 7,5 g |
| Kulhydrat | 1,8 g |
| heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 7,5 g |
| Kostfibre | 8,7 g |
| Salt | 1,2 g |
Beskrivelse
Hälsans Kök plantebaseret falafel fra Frost. Vegansk falafel i 300 g pakke.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag25,00 kr300 g 83,33 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,00 kr300 g 83,33 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag25,00 kr300 g 83,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Hälsans Kök Falafel Vegansk 300 g
Hälsans Kök Falafel Vegansk fra Hälsans Kök (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hälsans Kök Falafel Vegansk eller udforske flere Frost .