Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 139 kJ (33 kcal) |
| Fedt | 4,7 g |
| Kulhydrat | 1,8 g |
| heraf sukkerarter | 3,4 g |
| Protein | 4,6 g |
| Kostfibre | 1,6 g |
| Salt | 42,5 g |
Beskrivelse
Plantebaseret No Kebab fra Dava i økologisk kvalitet, 108 g.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag31,95 kr108 g 295,83 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag32,95 kr108 g 305,09 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag35,50 kr113 g 314,16 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris