Hälsans Kök Schnitzel Plantebaseret
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Tjekkiet |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 98 kJ (24 kcal) |
| Fedt | 11,7 g |
| Kulhydrat | 17,6 g |
| heraf sukkerarter | 1,4 g |
| Protein | 12,3 g |
| Kostfibre | 5,3 g |
| Salt | 8,3 g |
Beskrivelse
Plantebaseret schnitzel fra Hälsans Kök. Vegetarisk alternativ. 270 g.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag24,36 kr270 g 90,22 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr270 g 110,93 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag29,95 kr270 g 110,93 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Hälsans Kök Schnitzel Plantebaseret 270 g
Hälsans Kök Schnitzel Plantebaseret fra Hälsans Kök (270 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,36 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Rema 1000 til 29,95 kr — en forskel på 23% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hälsans Kök Schnitzel Plantebaseret eller udforske flere Frost .