Grand Sud Chardonnay

Grand Sud Chardonnay
250 ml

Drikkevarer›Vin

26,95 kr– 29,95 kr

Billigste pris 26,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Grand Sud Chardonnay hvidvin fra Frankrig i 25 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 50,00 kr · 25,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    26,95 kr
    250 ml107,80 kr/l
  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    250 ml119,80 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    29,95 kr
    250 ml119,80 kr/l

Prishistorik (30 dage)

26 kr27 kr28 kr29 kr30 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Grand Sud Chardonnay 250 ml

Grand Sud Chardonnay (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 29,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Grand Sud Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.