Gran Appasso Collezione 16%

Gran Appasso Collezione 16%
750 ml

Drikkevarer›Vin

89,99 kr– 149,95 kr

Billigste pris 89,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk rødvin, Gran Appasso Collezione med 16% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    89,99 kr
    750 ml119,99 kr/l
  • MenySidst set i dag
    149,95 kr
    750 ml199,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    149,95 kr
    750 ml199,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gran Appasso Collezione 16% 750 ml

Gran Appasso Collezione 16% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Spar til 149,95 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gran Appasso Collezione 16% eller udforske flere Drikkevarer.