Ginja Ninja

Ginja Ninja
750 ml

Drikkevarer›Vin

109,00 kr

Billigste pris 109,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Ginja Ninja drik i 750 ml flaske. Spirituøs drik.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 218,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 109,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    750 ml145,33 kr/l
  • Føtex18 for 1308,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 654,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    750 ml145,33 kr/l
  • Bilka18 for 1308,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 654,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    750 ml145,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

109 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ginja Ninja 750 ml

Ginja Ninja (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 109,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ginja Ninja eller udforske flere Drikkevarer.