Gestus Lemonade Ispinde

Gestus Lemonade Ispinde
520 ml

Frost›Is

24,95 kr– 34,75 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Allergener

Soja

Næringsindhold pr. 100 g

Energi491 kJ (117 kcal)
Fedt3,5 g
Kulhydrat21 g
heraf sukkerarter21 g
Salt0,3 g

Beskrivelse

Gestus limonade ispinde, 10 stykker.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    5,2 L4,80 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    27,95 kr
    5,2 L5,38 kr/l
  • SparSidst set i dag
    28,50 kr
    5,2 L5,48 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)3 for 95,00 kr · 31,67 kr/stk · spar 9,25 krSidst set i dag
    34,75 kr
    520 ml66,83 kr/l

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gestus Lemonade Ispinde 520 ml

Gestus Lemonade Ispinde (520 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 34,75 kr — en forskel på 39%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gestus Lemonade Ispinde eller udforske flere Frost.