Gestus Ananas Ispinde

Produkt Detaljer
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 56 kJ (13 kcal) |
| Fedt | 3,6 g |
| Kulhydrat | 2,4 g |
| heraf sukkerarter | 1,9 g |
| Protein | 0,7 g |
| Salt | 0,8 g |
Beskrivelse
Gestus ananas ispinde, 10 styk frosne.
Priser i dag (4 butikker)
MenySidst set i dag26,50 kr5 L5,30 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag27,95 kr5 L5,59 kr/l
SparSidst set i dag28,95 kr5 L5,79 kr/l
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag31,50 kr500 ml63,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Gestus Ananas Ispinde 500 ml
Gestus Ananas Ispinde (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,50 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 31,50 kr — en forskel på 19%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gestus Ananas Ispinde eller udforske flere Frost.



