Gestus Jordbær

Produkt Detaljer
Mærkninger
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 173 kJ (41 kcal) |
| Kulhydrat | 7,9 g |
| heraf sukkerarter | 5,9 g |
Beskrivelse
Gestus frosne jordbær fra Polen, 400 g.
Priser i dag (4 butikker)
MenySidst set i dag14,95 kr400 g37,38 kr/kg
SparSidst set i dag14,95 kr400 g37,38 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag19,95 kr400 g49,88 kr/kg
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag28,50 kr400 g71,25 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Gestus Jordbær 400 g
Gestus Jordbær (400 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 28,50 kr — en forskel på 91%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gestus Jordbær eller udforske flere Frost.