Dumplings Med Svinekød

Dumplings Med Svinekød
200 g

Frost›Færdigretter

24,95 kr– 28,00 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi829 kJ (202 kcal)
Fedt8,8 g
heraf mættet fedt2,7 g
Kulhydrat22 g
Protein7,6 g

Beskrivelse

Dumplings med svinekød i portionsstørrelse på 200 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    24,95 kr
    200 g124,75 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i går
    27,95 kr
    200 g139,75 kr/kg
  • MenySidst set i går
    28,00 kr
    200 g140,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

24 kr25 kr26 kr27 kr28 kr29 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Dumplings Med Svinekød 200 g

Dumplings Med Svinekød (200 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 28,00 kr — en forskel på 12%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dumplings Med Svinekød eller udforske flere Frost.